Zabudowy Wnękowe

Zabudowy Wnękowe

Strych, skośne ściany, zakamarki pod schodami, w każdym budynku znajdziemy miejsca, które mają niestandardowe wymiary i w związku z tym ciężko je wykorzystać. Można je jednak zabudować. Wiele pokoi umieszczonych na poddaszu ma ściany skośne, meble w takim pomieszczeniu muszą być robione na wymiar, by można z nich swobodnie korzystać nie tracąc na funkcjonalności i wygodzie.

 

ZABUDOWY WNĘKOWE

W każdym domu są miejsca, w które nie można wstawić konwencjonalnych mebli, ale istnieje możliwość ich zabudowania. Wszystkie wnęki w ścianach, powierzchnię pod schodami, pod skośnym sufitem możemy wypełnić podręcznymi schowkami, szafkami i półeczkami. Każda powierzchnia, nawet najmniej dostępna i trudna do zagospodarowania, jest możliwa do wykorzystania dla wygody mieszkańców.

IBRON wychodząc naprzeciw różnorodnym oczekiwaniom klientów przygotował ciągle rozrastającą się bazę ofert. Szeroka gama materiałów i dodatków pozwala na realizację Państwa fantazji.
Zunifikowany system określania kolorów i barw materiałów – RAL, pozwoli  Państwu wybierać z pełnej jego palety (paleta dostępna w zakładce kolory).

Tworzymy z:

· Płyt  meblowych : laminowanych, fornirowanych (mat lub z połyskiem)
· Płyt  MDF lakierowany (mat ,półmat, połysk)
· Płyt meblowych o wysokim połysku (Acrilux i PolyGloss, PolyGloss/Matt Dekor RAIN)
· Płyt  meblowych  foliowanych  oraz foliowanych  lakierowanych
· Szkła ( lacomat lacobel lakierowany)
· Luster
· Drewna
·Prowadnic  z pełnym wysuwem, funkcją samo dociągu i cichego zamykania np.  firmy Blum (TANDEMBOX) , Hettich (Quadro z systemem Silent , funkcją Push lub Easys) - używamy do konstrukcji szuflad.
·Zawiasów do szafek kuchennych robionych na wymiar z funkcją delikatnego i cichego zamykania (tzw. spowalniaczy np. CLIP top BLUMOTION, MODUL – firmy Blum lub zawiasów Sensys, Easys, Push - firmy Hettich).
·Koszy  typu cargo,
·Systemów podnoszenia do frontów uchylnych i uchylno-składanych w szafkach górnych firmy Blum
- Podnośnik AVENTOS HF jest przeznaczony do wysokich, dużych, dwuczęściowych frontów. To rozwiązanie oferuje dużą różnorodność planowania i projektowania zapewniając przy tym zawsze bezpośredni dostęp do wnętrza szafki, komfort obsługi i swobodę ruchów użytkownika kuchni.
- Podnośnik AVENTOS HS jest idealny do dużych, jednoczęściowych frontów.
- Podnośnik AVENTOS HL jest rozwiązaniem idealnym do średnich i wysokich szafek górnych.