Meble Łazienkowe

Meble Łazienkowe

Miednica, dzbanek z wodą, mydło  i ręcznik – tak kiedyś mógł wyglądać kącik do mycia. Higiena osobista wymaga od współczesnego człowieka wielu zabiegów, potrzeba do nich mnóstwa akcesoriów, te z kolei należy gdzieś umieścić.

 

MEBLE ŁAZIENKOWE

Szafki mieszczą w sobie różne rzeczy wprowadzając ład w naszym otoczeniu, pozwalają łatwo znaleźć schowane i chronią przed kurzem i zabrudzeniem. W każdej łazience potrzebne są meble, w których schowamy czyste ręczniki, kosmetyki i środki czystości.

IBRON wychodząc naprzeciw różnorodnym oczekiwaniom klientów przygotował ciągle rozrastającą się bazę ofert. Szeroka gama materiałów i dodatków pozwala na realizację Państwa fantazji.
Zunifikowany system określania kolorów i barw materiałów – RAL, pozwoli  Państwu wybierać z pełnej jego palety (paleta dostępna w zakładce kolory).

Tworzymy z:

· Płyt  meblowych : laminowanych, fornirowanych (mat lub z połyskiem)
· Płyt  MDF lakierowany (mat ,półmat, połysk)
· Płyt meblowych o wysokim połysku (Acrilux i PolyGloss, PolyGloss/Matt Dekor RAIN)
· Płyt  meblowych  foliowanych  oraz foliowanych  lakierowanych
· Blaty ( postformingowych, drewnianych, kamiennych, szklanych, corian, laminowanych HPL)
· Szkła ( lacomat lacobel lakierowany)
· Lustra
· Prowadnic  z pełnym wysuwem, funkcją samo dociągu i cichego zamykania np.  firmy Blum (TANDEMBOX) , Hettich (Quadro z systemem Silent , funkcją Push lub Easys) - używamy do · konstrukcji szuflad.
· Zawiasów do szafek łazienkowych robionych na wymiar z funkcją delikatnego i cichego zamykania (tzw. spowalniaczy np. CLIP top BLUMOTION, MODUL – firmy Blum lub zawiasów Sensys, Easys, Push - firmy Hettich).
· Koszy  typu cargo.
· Systemów amortyzacji Blum – BLUMOTION, które sprawiają, że meble zamykają się delikatnie i cicho, niezależnie od prędkości zamykania oraz wagi frontu szafki, drzwi lub szuflady. Funkcja ta jest zintegrowana w podnośnikach do frontów górnych, zawiasach oraz systemach szuflad i prowadnic.
· Elektrycznego wspomagania otwierania firmy Blum - SERVO-DRIVE lub Easys - firmy Hettich - to system zarówno do zabudowy górnej jak i dolnej. Za jego pomocą fronty szafek, drzwiczki i szuflady otwierają się po delikatnym naciśnięciu i ponownie zamykają się po przyciśnięciu włącznika.
· Mechanicznego wspomagania otwierania frontów, drzwiczek i szuflad – Push to open – firmy Hettich.