Meble Kuchenne

Meble Kuchenne

W kuchni spędzamy dużo czasu i to codziennie, więc jest oczywiste, że powinna być ona miejscem przyjaznym i funkcjonalnym. Meble muszą być wykonane z wysokiej jakości materiałów charakteryzujących się odpornością na wodę, częste ścieranie itp. Każdą kuchnię nawet najmniejszą chcemy zabudować racjonalnie, wykorzystując jak najlepiej całą dostępną powierzchnię, starannie rozplanowując każdy element, tak aby była ona jak najbardziej funkcjonalna. Zarówno duża jak i mała kuchnia, wymagają starannego planowania, wszystko powinno być „ pod ręka”,
ale też potrzebna jest wolna przestrzeń na swobodne poruszanie się. Z kolei kuchenne blaty muszą znajdować się na odpowiedniej wysokości, osoby wysokie nie będą czuły się komfortowo przy niskich szafkach, będzie im po prostu niewygodnie. Zabudowę kuchni można wykonać z różnych materiałów ( np.: drewno, kamień, lustra, szkło ), łącząc je ze sobą możemy uzyskać bardzo piękne wnętrze a w dodatku niepowtarzalne i indywidualne. Do dyspozycji  mamy też całą paletę kolorów (pełna paleta RAL), w których mogą być wykonane poszczególne elementy kuchennego wystroju.

 

MEBLE KUCHENNE

Dwa pokoje z kuchnią, cztery pokoje i kuchnia, kawalerka i aneks kuchenny, salon i dwie sypialnie oraz kuchnia z jadalnią. Nasz dom to wiele pomieszczeń ale zawsze jest w nich kuchnia. To takie czarodziejskie miejsce, w którym się spotykamy i prowadzimy rodzinne rozmowy. To serce naszego domu.

IBRON wychodząc naprzeciw różnorodnym oczekiwaniom klientów przygotował ciągle rozrastającą się bazę ofert. Szeroka gama materiałów i dodatków pozwala na realizację Państwa fantazji. Zunifikowany system określania kolorów i barw materiałów – RAL, pozwoli Państwu wybierać z pełnej jego palety (paleta dostępna w zakładce kolory).

Tworzymy z:

· Płyt meblowych : laminowanych, fornirowanych (mat lub z połyskiem)
· Płyt MDF lakierowany (mat ,półmat, połysk)
· Płyt meblowych o wysokim połysku (Acrilux i PolyGloss, PolyGloss/Matt Dekor RAIN)
· Płyt meblowych foliowanych oraz foliowanych lakierowanych
· Blatów kuchennych ( postformingowych, drewnianych, kamiennych, szklanych, corian, laminowanych HPL)
· Szkła ( lacomat lacobel lakierowany)
· Luster
· Prowadnic  z pełnym wysuwem, funkcją samo dociągu i cichego zamykania np.  firmy Blum (TANDEMBOX) , Hettich (Quadro z systemem Silent , funkcją Push lub Easys) - używamy do konstrukcji szuflad.
· Zawiasów do szafek kuchennych robionych na wymiar z funkcją delikatnego i cichego zamykania (tzw. spowalniaczy np. CLIP top BLUMOTION, MODUL – firmy Blum lub zawiasów Sensys, Easys, Push - firmy Hettich).
· Koszy  typu cargo,
· Systemów do szafek narożnych
· Systemów podnoszenia do frontów uchylnych i uchylno-składanych w szafkach górnych firmy Blum
- Podnośnik AVENTOS HF jest przeznaczony do wysokich, dużych, dwuczęściowych frontów. To rozwiązanie oferuje dużą różnorodność planowania i projektowania zapewniając przy tym zawsze bezpośredni dostęp do wnętrza szafki, komfort obsługi i swobodę ruchów użytkownika kuchni.
- Podnośnik AVENTOS HS jest idealny do dużych, jednoczęściowych frontów.
- Podnośnik AVENTOS HL jest rozwiązaniem idealnym do średnich i wysokich szafek górnych.
- Podnośnik AVENTOS HK to wygodne rozwiązanie do średniej wielkości szafek górnych np. ponad lodówką.
- Podnośnik AVENTOS HK-S dla małych lekkich frontów uchylnych
· Systemów amortyzacji Blum – BLUMOTION, które sprawiają, że meble zamykają się delikatnie i cicho, niezależnie od prędkości zamykania oraz wagi frontu szafki, drzwi lub szuflady. Funkcja ta jest zintegrowana w podnośnikach do frontów górnych, zawiasach oraz systemach szuflad i prowadnic.
· Elektrycznego wspomagania otwierania firmy Blum - SERVO-DRIVE lub Easys - firmy Hettich - to system zarówno do zabudowy górnej jak i dolnej. Za jego pomocą fronty szafek, drzwiczki i szuflady otwierają się po delikatnym naciśnięciu i ponownie zamykają się po przyciśnięciu włącznika.
· Mechanicznego wspomagania otwierania frontów, drzwiczek i szuflad – Push to open – firmy Hettich.