Meble Biurowe

Meble Biurowe

Meble, które otaczają nas w pracy muszą być funkcjonalne, powinny pomagać nam w jej organizacji, by wszystko co potrzebne znajdowało się w zasięgu ręki.

 

MEBLE BIUROWE

Często drugim domem człowieka staje się jego praca, dlatego warto zadbać o komfort swoich pracowników i stworzyć im wygodne, funkcjonalne i przyjazne miejsce pracy. Niektórzy pracują w domu, muszą mieć kącik do pracy – biuro lub gabinet. I w jednym, i drugim przypadku czasem potrzebna jest podręczna biblioteczka na fachowe książki, regały do przechowywania segregatorów, szafy na dokumenty, półki, oszklone gabloty i wygodne biurka.

IBRON potrafi stworzyć meble uwzględniając potrzeby każdego klienta.
Istnieje zunifikowany system określania kolorów i barw materiałów – RAL, który pozwoli  Państwu wybierać z pełnej jego palety (paleta dostępna w zakładce kolory).

Meble biurowe wykonujemy z następujących materiałów:

· Płyt  meblowych : laminowanych, fornirowanych (mat lub z połyskiem)
· Płyt  MDF lakierowany (mat ,półmat, połysk)
· Płyt meblowych o wysokim połysku (Acrilux i PolyGloss, PolyGloss/Matt Dekor RAIN)
· Płyt  meblowych  foliowanych  oraz foliowanych  lakierowanych
· Szkła ( lacomat lacobel lakierowany)
· Zawiasów do szafek, robionych na wymiar z funkcją powolnego i cichego zamykania (tzw. spowalniaczy)
· Zawiasów jednoprzegubowych Selekta Pro 2000 firmy Hettich do mebli biurowych (kąt otwarcia 270°)
· Prowadnic z pełnym wysuwem, funkcją samo dociągu i cichego zamykania np.  firmy Blum (TANDEMBOX, METABOX itp.) , Hettich (Quadro z systemem Silent , funkcją Push lub Easys) - używamy do konstrukcji szuflad.
- TANDEMBOX, sprawdzony system szuflad ze stali.
- Szuflady METABOX stosuje się do mebli w kuchni, przedpokoju, łazience oraz w biurze.
- prowadnic kulkowych i rolkowych firmy Hettich
· Zawiasów do szafek robionych na wymiar z funkcją delikatnego i cichego zamykania (tzw. spowalniaczy np. CLIP top BLUMOTION, MODUL – firmy Blum lub zawiasów Sensys, Easys,
Push - firmy Hettich).
· Systemów amortyzacji Blum – BLUMOTION, które sprawiają, że meble zamykają się delikatnie i cicho, niezależnie od prędkości zamykania oraz wagi frontu szafki, drzwi lub szuflady.
Funkcja ta jest zintegrowana w podnośnikach do frontów górnych, zawiasach oraz systemach szuflad i prowadnic. Elektrycznego wspomagania otwierania firmy Blum - SERVO-DRIVE lub Easys - firmy Hettich - to system zarówno do zabudowy górnej jak i dolnej. Za jego pomocą drzwiczki i szuflady otwierają się po delikatnym naciśnięciu i ponownie zamykają się po przyciśnięciu włącznika.
· Mechanicznego wspomagania otwierania frontów, drzwiczek i szuflad – Push to open – firmy Hettich.