HISTORIA

Tak oto w skrócie przedstawia się nasza droga do sukcesu:

2005

Początki

Początkowo wykonywaliśmy zlecenia dotyczące zabudowy kuchni,  głównie dla rodziny i znajomych, dostawaliśmy jednak coraz więcej zamówień, nasze projekty i wykonanie się podobały.  IBRON powstał w 2005 roku, naszym produktem sztandarowym były nadal meble kuchenne. Postanowiliśmy rozszerzyć działalność, do oferty dodaliśmy meble łazienkowe, szafy, garderoby, itp.

2008

Poważne zlecenia

Meble wypełniające każdy zakątek domu, powstawały na zamówienie naszych klientów. Zajęliśmy się tworzeniem zabudów wnękowych i wyposażenia wnętrz mieszkalnych. Powstawały estetyczne i funkcjonalne meble (łazienkowe, kuchenne, salonowe, itp.) oddające charakter pomieszczeń dla których zostały zaprojektowane.

2011

Ugruntowanie pozycji na rynku

Poza meblami wypełniającymi kameralne wnętrza domów i mieszkań naszych klientów zaczęliśmy tworzyć projekty i realizacje wyposażenia obiektów użytkowych takich jak biura, stołówki, restauracje czy bary. Nasze produkcje były i są wysoko oceniane przez klientów, co przynosi nam wiele satysfakcji i skutkuje wciąż nowymi i ciekawymi zleceniami.

Dzisiaj

Pełen sukces i ciągły rozwój

Przez te wszystkie lata zbieraliśmy doświadczenie i uczyliśmy się nowych technik i trendów w meblarstwie. Wiemy, że tylko stały rozwój pozwoli nam na sprostanie oczekiwaniom klientów. Jednym z naszych ostatnich osiągnięć jest produkcja i montaż ustrojów akustycznych do nowej Filharmonii Koszalińskiej. Jesteśmy z tego bardzo dumni ale na pewno możemy więcej…

IBRON